Enrico-Marinelli bruno-bellini pierre-cardin

فروشگاه پیرکاردین با هدف عرضه مستقیم پوشاک خارجی در ایران در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد و پس از تلاش های بسیار این فروشگاه توانست نمایندگی فروش مارک های جهانی چون انریکو مارینلی، دانیل هشتر و پیر کاردین را در ایران کسب و به این ترتیب با ارائه اجناسی با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب (تا یک سوم قیمت های این اجناس در اروپا) گامی در جهت تامین خواسته های مشتریان با سلیقه و سختگیر ایرانی بردارد. 

پوشاک ارائه شد ه در فروشگاه پیرکاردین دارای گارانتی اورجینال از تولید کنندگان جهانی آن است که در صورت هر گونه تغییر شکل و رنگ و معایب دیگر قابل تعویض است . البته در کنار این خدمات کلیه تغییرات احتمالی در اندازه های پوشاک توسط خیاطان مجرب ما اعمال می شود. در مجموع فروشگاه پیرکاردین سعی کرده است ملاک تفاوت و منحصر بفرد بودن خود را جلب رضایت مشتری قرار دهد. 
فروشگاه پیرکاردین عرضه کننده مارک های معروف پوشاک آقایان است.  مارک هائی مانند پیرکاردین (Pierre Cardin)، گی لاروش (Guy Laroche)، تدلاپیدوس (Ted Lapidus)، پیربالمین (Balmain)، وری (Verri)، برونوبلینی (Bruno Bellini).

این برندها در مقایسه با برندهای مانند Canali ،Zegna ،Armani ،Corneliani ،Versace،Gucci ،Cerruti ،Dolce & Gabbana ،Brioni از لحاظ قیمت ارزان تر هستند ولی کیفیت بسیار خوبی دارند و در اکثر البسه آنها مثل کت و شلوار از پارچه های ۱۰۰% پشم، پشم و ابریشم، پشم و کشمیر، پشم وموهر استفاده شده با کیفیت بسیار مطلوب. برای اینکه ذهن خوانندگان را کمی روشن تر کنیم و مطلب خود را بهتر بازگو کنیم، مثال از اتومبیل می آورم (البته در مثل مناقشه نیست).

اگر مارک هائی مانند Canali ،Zegna ،Armani ،Versace ،Gucci ،Cerruti ،Dolce & Gabbana ،Brioni گروه اول) را ماشین هائی مثل لامبورگینی، فراری، مازاراتی، استون مارتین، بنتلی، رولزرویس، می باخ تصور کنیم برندهائی که ما عرضه می کنیم حکم اتومبیل هائی مثل مرسدس بنز، بی ام و، لکسوس را دارند.  بطور مثال اگر شما بخواهید یک فراری GTB ۵۹۹ خریداری کنید باید ۳۷۰ هزار دلار پرداخت کنید اما همین کیفیت موتور با همین استایل در یک مرسدس بنز SL ۵۰۰ چیزی در حدود ۱۲۰ هزار دلار است. لباس های گروه اول پائین ترین قیمت یک دست کت و شلوار آن بطور مثال ۲۳۹۵ دلار است، می توانید به Zenga online store مراجعه کنید و قیمت ها را مشاهده بفرمائید. در صورتی که لباس هائی که ما عرضه می کنیم، بالاترین قیمت های آن در حال حاضر چیزی نزدیک به ۸۰۰ دلار امریکا می باشد که لیست قیمت و کاتالوگ در اینجا بصورت PDF گذاشته ایم که می توانید دانلود کنید.

مطلب دیگری که می خواهیم به آن اشاره کنیم مصاحبه ای است که در سال ۱۳۸۳ با روزنامه ایران انجام شد و در آن سعی شد در مورد مارک های معروف و برتر دنیا، نوع پارچه، نمره نخ، روش های تولید و غیره به زبانی ساده توضیح داده شود که خیلی مورد استقبال قرار گرفت و چندین نوبت دیگر در روزنامه شرق، مجله فیلم، مجله خانواده سبز چاپ شد. خواندن آن خالی از لطف نیست. در پایان ما را از نظرات و پیشنهادات خودتان آگاه بفرمائید و اشکالات و نواقصی که در سایت وجود دارد را به ما اطلاع دهید تا بتوانیم آنرا رفع کنیم و رضایت خاطر شما را فراهم کنیم.